تجهیزات فست فود

پمپ سس


تجهیزات فست فود

می‌خواهید رستوران فست فود بازکنید؟ به لیستی از تجهیزات فست فودی با کیفیت نیاز دارید که کارآیی و دوام خوبی نیز داشته باشند. تهیه انواع فرهای پخت ترکیبی، دستگاه‌های مرغ بریان، تاپینگ پیتزا و ساندویچ برای حضور در بازار رقابتی امروز ضروری است.رستوران‌های فست فود امروز نه تنها در ایران بلکه در همه نقاط دنیا طرفداران زیادی دارد. تنها کافی است به لیست فست فودهای زنجیره‌ای نگاه کنید که امروز در بیشتر نقاط دنیا شعباتی دارند. از مک دونالد گرفته تا کی‌اف‌سی به بنگاه‌های اقتصادی بزرگی تبدیل شده‌اند که سالاله میلیاردها دلار گردش مالی دارند. علاوه بر اینها هر روز فست‌فودهای تازه‌ای افتتاح می‌شوند که هزینه صرف غذا در آنها بعضاً به‌اندازه رستوران مجلل است.اولین قدم برای تأسیس رستوران فست فود موفق، بهره‌برداری از تجهیزات با کیفیت است. در مقاله راهنمای جامع خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی لیستی از اساسی‌تری و  باکیفیت‌ترین محصولات را برای شما فراهم آوردیم. این تجهیزات از بهترین برندهای موجود در بازار هستند و کیفیت و دوام لازم برای تهیه غذای مرغوب را دارند. 

مهمترین تجهیزات فست فود

لیست تجهیزات فست فود نیز همانند تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار بلند بالا است. اگر می‌خواهید همه خدمات و سرویس‌ها را به مشتریان خود بدهید بایستی هزینه اولیه زیادی را کنار بگذارید. برای همین ناچار به انتخاب هستید و این انتخاب در وهله اول بر اساس منوی شما و غذایی که می‌خواهید به مشتریان بدهید برمی‌گردد. چه خدماتی و سرویس‌هایی را می‌خواهید به مشتریان خود بدهید؟ حجم مشتریان شما چقدر است؟ ابعاد آشپزخانه شما چقدر است و چه پلن و نقشه‌ای برای فضای آشپزخانه خود دارید؟به هر روی برای تجهیز فست فود شما به لیستی از تجهیزات اولیه نیازمندید که در هر رستوران فست فودی باید لحاظ شود. این تجهیزات بر اساس برآوردهای ما شامل موارد زیر است:
  • تجهیزات پخت پیتزا
  • تجهیزات ساندویچی
  • تجهیزات پخت کنتاکی و مرغ سوخاری
  • سرخ کن صنعتی
  • سالاماندر

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.