• بهینه سازی مصرف سوخت متناسب با شیوه ها و روش صحیح مصرف
  • ارتقا و افزایش سطح کیفی طبخ و پخت
  • کاهش ضایعات مواد غذایی
  • ارتقای سطح بهداشت انواع فضاها و دستگاه های تولید مواد غذایی
  • مکانیزه نمودن سیستم طبخ
  • کاهش متناسب نیروی انسانی
  • افزایش چند برابری ظرفیت پخت نسبت به محصولات مشابه در بازاربا حفظ کیفیت طبخ محصولات
  • استفاده بهینه از فضای آشپزخانه با رعایت نکات ، ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی
علی میرعلی

علی میرعلی
مدیرعامل

علیرضا کریمپور

علیرضا کریم پور
کارشناس فروش

فرنوش کریمپور

فرنوش کریم پور
رئیس هیئت مدیره

خانم قادری

رویا قادری
مسئول دفتر

فاطمه کیانی
نایب رئیس هیئت مدیره

خانم سرلک

یاسمن سرلک
حسابدار

امیر رهبری

امیر رهبری
مدیر دپارتمان راه اندازی

امیر بالازاده

امیر بالازاده
IT

چکیده ای از خدمات آپادانا تجهیز

طراحی و مشاوره

مرحله اول

پس از بازدید میدانی از فضای پروژه توسط کارشناسان فنی و مجرب، طراحی توسط تیم مهندسی شرکت در تمامی بخشهای مختلف مانند بار انداز، انبار، سردخانه، آماده سازی، پخت، پورسیون، شستشوی ظروف و غیره با رعایت بالاترین استانداردهای علمی، فنی، مهندسی و بهداشتی صورت می پذیرد. شایان ذکر است تنوع منوی غذایی و ظرفیت پخت دو رکن اصلی طراحی و چیدمان به حساب می آیند.

مرحله دوم

پس از تایید نقشه های چیدمان توسط کارفرما، مهندسین این شرکت اقدام به ارائه نقشه های جزئیات اجرایی تاسیسات مکانیکی و برقی شامل مسیر لوله های آب و گاز به همراه توان مصرفی گاز هر دستگاه برمبنای واحدهای استاندارد و ضرایب اختصاصی، فاضلاب و شبکه آبرو، جانمایی دقیق محل قرار گیری پریزها و همچنین توان مصرفی دستگاه ها می نمایند.

نماد گرافیکی مشاور طراحی
صفحه مربوط به طراحی و مشاوره
نماد گرافیکی تولید
صفحه مربوط به گزیده پروژه ها

تولید، فروش و تجهیز

شرکت آپادانا تجهیز، با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان کارآزموده و مجرب این حوزه و با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ی مشاوره، طراحی و تجهیز انواع آشپزخانه های سنتی – صنعتی،  فست فود و کافی شاپ ها، اقدام به تولید انواع تجهیزات برای تمامی مجموعه های مربوط به صنایع غذایی نموده است.

راه اندازی صفر تا صد

اولین گام در راه اندازی صفر تا صد یک مجموعه رستورانی انتخاب موضوع و منو (کانسپت) مشخص و صحیح در موقیت مکانی (لوکیشن) مناسب می باشد. انتخاب صحیح این مهم، با بهره گیری از تجارب ارزشمند تیم اجرایی، کمک شایانی به راه اندازی یک بیزنس موفق می نماید.

لوگوی گرافیکی توسعه
صفحه مربوط به راه اندازی
لوگوی گرافیکی خدمات مشتریان
صفحه تماس با ما

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی، یکی از نکات قابل توجه برای صاحبان مجموعه های غذایی می باشد. زمان شلوغی آشپزخانه ها را به خاطر بیاورید …، حالا تصور کنید در اوج ترافیک کار، یکی از دستگاه های پخت، آماده سازی، شستشو و … دچار مشکل شوند. مطمئناً در این زمان دغدغه ی کارفرما، راه اندازی مجدد دستگاه معیوب در کوتاهترین زمان ممکن است. آپادانا تجهیز با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و همچنین با پشتوانه قطعات یدکی دستگاه ها، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات در محل مشتری (سر تا سر ایران) می باشد.