ماشین آلات

خلال کن RG-200

قیمت: تماس بگیرید

ماشین آلات

خلال کن RG400i

قیمت: تماس بگیرید

ماشین آلات

خلال کن امگا

قیمت: تماس بگیرید

ماشین آلات

خلال کن ایرانی

قیمت: تماس بگیرید


دستگاه خلال کن صنعتی

برای خلال انواع صیفی جات مانند هویج، سیب زمینی و پیاز در حجم بالا از دستگاه خلال کن صنعتی استفاده می‌شود. این دستگاه یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی است که محبوبیت بالایی دارد. این دستگاه نیز همانند دستگاه پوست کن می‌تواند موجب صرفه‌جویی در وقت کارکنان آشپزخانه شود.یکی از مزیت‌های این دستگاه‌ها خلال کن صنعتی، تولید خلال در اندازه‌های یکسان است. با استفاده از تیغه قابل تعویض می‌توان بر حسب نیاز خلال‌هایی با اشکال و اندازه‌های متفاوت ایجاد کرد. در بازار شما می‌توانید ده‌ها مدل تیغه متفاوت را برای دستگاه خود تهیه کنید. در واقع برش‌های تمیز و یکسال ایجاد انواع برش از جمله نکاتی است که در خرید دستگاه باید به آن توجه کرد.در ساخت دستگاه از متریال و تجهیزات با میزان مقاومت و پایداری زیاد استفاده می‌شود. چرا که برخی از این دستگاه‌ها بایستی به مدت زیادی عملیات خلال کردن را ادامه بدهند. دستگاه خلال ساز صنعتی این ظرفیت را دارد که در هر ساعت هزار کیلوگرم خلال را در اختیار شما قرار دهد.همچنین از متریال و تجهیزات مقاوم برای تولید این دستگاه‌ها استفاده شده است تا به صورت مداوم کار کنند. این دستگاه‌ها می‌توانند در هر ساعت بیش از هزار کیلوگرم خلال را در اختیار شما بگذارند. بر اساس اطلاعات منتشر شده از خلال کن RG-400i می‌تواند هر ساعت 2.5 تن انواع خلال به صورت زیر شده، برش از طول، برش از عرض و یا مکعبی تولید کند.

مهمترین دستگاه‌های خلال کن صنعتی

دستگاه‌های خلال کن را می‌توان در ابعاد و اندازه های مختلف از بازار تهیه کرد. برخی از آنها دارای فناوری‌هایی پیشرفته‌ای هستند و برخی نیز برای عملکرد بهتر به نیروی انسانی نیازمند هستند. از جمله مهمترین دستگاه‌های موجود در سایت آپادانا تجهیز آراز باید به این موارد اشاره کرد:
  • دستگاه خلال کن صنعتی ایستاده
  • دستگاه خلال کن صنعتی رومیزی
در میان برندهای موجود در بازار شرکت فنلاندی متوس محصولات بسیار با کیفیتی را روانه بازار می‌کند. دستگاه RS-400i یکی معروفترین خلال کن صنعتی در جهان است.