تجهیزات شستشو و نظافت

اسکرابر صنعتی

تجهیزات شستشو و نظافت

پولیشر

تجهیزات شستشو و نظافت

جارو برقی وکیوم


تجهیزات نظافت و شستشو سطوح

تجهیزات نظافت و شستشو از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که حضور آنها در تمامی رستوران‌ها، کترینگ‌ها و آشپزخانه‌های صنعتی ضروری است. در بدو ورود به هتل و رستوران و هر سالن دیگری در نظر نخست کف تمیز و براق آن به چشم تازه واردان خواهد آمد. با تجهیزات نظافت و شستشو سطوح کف سالن به صورت روزانه توسط جاروبرقی تمیز می‌شود، توسط اسکرابر شسته و توسط پلیشر برق انداخته می‌شود. جلا و تمیزی کف‌پوش محل را مجلل‌تر و جذاب‌تر نشان خواهد داد. این تجهیزات نه تنها کار نظافت را سریعتر و با نظافت بیشتری انجام می‌دهند بلکه موجب کاهش هزینه آب، مواد شوینده و نیروی کاری می‌شوند که بایستی روزانه وظیفه نظافت را بر دوش بکشد. بنابراین در بلندمدت خریداری و بهره‌برداری از آنها بهینه خواهد بود.

لیست تجهیزات اساسی نظافت و شستشوی سطوح 

همانگونه که در بالا آمد روی هم رفته سه دستگاه برای نظافت سطوح در بازار موجود است. این تجهیزات عبارتند از:
  • انواع جاروبرقی
  • انواع پلیشر
  • انواع اسکرابر
جاروبرقی‌ها به انواع خانگی، صنعتی و نیمه‌ صنعتی تقسیم‌بندی می‌شود. انواعی که در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، بیشتر نیمه صنعتی هستند. قیمت جاروبرقی صنعتی و نیمه‌صنعتی وابسته به جنس بدنه، ابعاد و قدرت مکش، تجهیزات جانبی و برند دارد.مورد بعدی یعنی پلیشر در نظافت کف سالن‌ها و جلا دادن و درخشان کردن سطوح نقش زیادی دارد. اگر کف سالن دارای خش و خطوطی بود با استفاده از این دستگاه می‌توان آن را تا حدود زیادی از بین برد. پلیشرها سرعت بسیار بالایی دارند و می‌تواند بین 150 تا 200 دور در دقیقه حرکت کنند. یکی از مزیت‌های استفاده از پلیشر در کف سالن‌ رستوران‌ها، افزایش طول عمر کفپوش‌ها است.اسکرابر از جمله تجهیزات نظافت و شستشوی سطوح است که کاربرد بسیار زیادی دارد. کفپوش‌های سنگ، سرامیک، پارکت و اپوکسی را می‌توان با این دستگاه کاملاً شست و خشک کرد. اسکرابرها به دو نوع دستی و خودکار تقسیم می‌شوند. از نظر منبع انرژی نیز برخی از آنها مستقیم به برق وصل می‌شوند درحالیکه برخی دیگر دارای باتری هستند.

محصولات آپادانا تجهیز 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.