رویان برگر پروژه موفق دیگری در منطقه رویال مازندران بود که با همکاری شرکت آپادانا تجهیز آراز انجام گرفت. برحسب مکان یابی اولیه در ابتدا رویان برگر برای سال‌ها روبروی جنگل نور مازندران به فعالیت مشغول بود. اما با مشاوره و برنامه‌ریزی‌ها و تحقیقات بازار انجام گرفته مکان رستوران به منطقه رویان تغییر یافت.

اگر می‌خواهید با روند راه اندازی رستوران آشنا شوید مقاله زیر اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد:

برای اطلاع از مراحل راه اندازی رستوران کلیک کنید  برای اطلاع از فهرست جامع تجهیزات آشپزخانه صنعتی کلیک کنید

 

سردر رستوران رویان برگر
سردر رویان برگر در شب

تجهیز آشپزخانه رستوران رویان برگر

فضای در نظر گرفته شده برای احداث رستوران در منطقه رویان وسعتی برابر هزار و 800 متر مربع دارد. این فضا شامل آشپزخانه و سالن می‌شود. به این فضا باید

به مجرد بازدید از فضا و دریافت نقشه‌های اولیه کار طراحی نقشه رستوران توسط شرکت آپادانا تجهیز آغاز شد. بر اساس همان نقشه و خواسته مدیریت رویان برگر فهرست تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای رستوران و برآورد هزینه اولیه انجام گرفت.

رستوران رویان برگر از سه بخش تشکیل شده است: فست فود، غرفه کباب و کافی شاپ. آشپزخانه رستوران نیز به تجهیزات فست فود، کافی شاپ و تجهیزات پخت انواع کباب تجهیز شده است.

گفتنی است این رستوران با ظرفیت 200 نفر از دو بخش مجزای داخلی و بیرونی تشکیل شده است. مشتریان رویان برگر می‌توانند برحسب تمایل در فضای باز و سرسبز غذای خود را میل کنند.

سردر رستوران رویان برگر از حیاط
سردر رویان برگر در روز

معماری و دکوراسیون داخلی

یکی دیگر از خدماتی که شرکت آپادانا تجهیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد طراحی داخی رستوران‌ها است. از آنجا که فضای داخلی اولین جایی است که مشتریان از رستوران شما مشاهده می‌کنند، معماری رستوران و دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی دارد. تمامی میزها و صندلی‌ها، نمای داخلی و لوازم به سفارش آپادانا تجهیز خریداری شده است.