آدرس دفتر مرکزی:

تهران، نیاوران، خیابان علیرضا افشار، پلاک 10، واحد 9

شماره های تماس

خط ویژه (30 خط) : 7000 30 72 – 021

ایمیل: info@apadanakitch.com

میرعلی: 3457 317 0912

کریم پور: 0324 922 0912

پرسش های متداول

آیا مشاوره با کارشناسان آپادانا تجهیز هزینه دارد؟

خیر، شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و تمام سوالات و مشکلات خود را، مربوط به آشپزخانه صنعتی، با آن ها در میان بگذارید. کافیست 72307 – 021 را شماره گیری نمایید.

آیا آپادانا تجهیز به شهرستان ها نیز مشاور اعزام می کند؟

بله، آپادانا تجهیز در سراسر کشور فعالیت می کند و به تمامی شهرستان ها نیز مشاور اعزام می کند.

به افرادی که تجربه رستوران داری ندارند چه کمکی می کنید؟

مشاوران و کارشناسان آپادانا تجهیز، در زمینه های طراحی تجهیزات و آشپزخانه صنعتی، ارائه نقشه های تاسیساتی، انتخاب منو و … از صفر تا صد و همچنین خدمات پس از فروش در کنار شما خواهند بود.

آیا محصولات و تجهیزات آپادانا تجهیز ساخت ایران است؟

بله، تمام محصولات و تجهیزات آپادانا تجهیز، توسط این شرکت تولید می شود و ساخت کشورمان ایران است. در عین حال ما لوازم و اکسسوری هایی مانند پایه، شیر برقی، ولوم، دستگیره و … را از ایتالیا و ترکیه وارد می کنیم. همچنین در صورت نیاز مشتری، قادر هستیم از تمامی برند های معتبر جهان با قیمت رقابتی و تضمینی، محصولات و تجهیزات مورد نیاز را ارائه دهیم.

آیا محصولات آپادانا تجهیز دارای گارانتی هستند؟

بله، ما در قبال آنچه به شما ارائه می دهیم مسئول هستیم، چه محصولات و تجهیزاتی که توسط خودمان تولید می شوند و چه آن هایی که از برند های مختلف تامین می کنیم. تمامی این محصولات و تجهیزات دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش هستند.

می خواهم رستوران تاسیس کنم. از کجا شروع کنم؟

اولین گام در راه اندازی یک مجموعه رستورانی انتخاب موضوع و منو (کانسپت) مشخص و صحیح در موقیت مکانی (لوکیشن) مناسب می باشد. برای تاسیس یک مجموعه رستورانی نیاز است که 21 مرحله را طی کنید. آپادانا تجهیز مطلبی اختصاصی آماده کرده که با مطالعه آن با این 21 مرحله آشنا می شوید. (برای مطالعه کلیک کنید)