ورود به بازار خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی

بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی

شاید تا حدود 30 سال گذشته میل کردن یک وعده غذایی در رستوران یا مراجعه به یک فست فود به عنوان تفریح شناخته می شد. با این حال در دنیای امروز با وجود مشغله‌های کاری بسیار شدید برای تمامی افراد در یک خانواده، مراجعه به رستوران و سفارش دادن غذا دیگر تنها یک تفریح نیست! در واقع بسیاری از مردم هستند که در طول روز خود سعی می کنند که غذای مورد استفاده خود را به صورت کاملا آماده از مراکز کترینگ، رستوران، فست فود و غیره تهیه و خریداری کنند. همین عامل باعث شده است تا بازار خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی در دنیای امروز با رشد بسیار زیادی همراه باشد.

در این مقاله ما در شرکت آپادانا تجهیز به عنوان یکی از تولیدکنندگان تجهیزات آشپزخان صنعتی با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

چرا رستوران داری در جامعه امروز پرطرفدار است؟

کاور بازار تجهیزات آشپزخانه صنعتی

یکی از بازارهای مالی که سرمایه گذاران به صورت مستقیم به آن ها علاقمند شده اند را می‌توان رستوران داری دانست. راه اندازی رستوران با حاشیه سود مناسبی که دارد باعث شده است بسیاری از افراد به این بازار علاقمند شوند. باید در نظر داشته باشید که سود شما در این بازار تماما بستگی به نوع ورود شما دارد.

در واقع باید بدانید که میزان درآمد خالص یک سرمایه گذار در زمینه راه اندازی رستوران با استفاده از فرمول فروش ناخالص تقسیم بر درآمد خالص برابر است با حاشیه سود خالص ضرب در صد که با این اوصاف شما می توانید یک شغل بسیار پردرآمد داشته باشید.

با توجه به همین مسئله در ادامه برخی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود رستوران داری و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بسیار پرسود باشد را بررسی خواهیم کرد.

نیاز روزمره مردم به خدمات غذای آماده

بیشتر اشخاص در طول روز مدت زمان بسیار زیادی را به کار کردن اختصاص می دهند و همین عامل باعث می‌شود که نیاز به غذای آماده بیشتر از تهیه مواد خام و تهیه آن در منزل به شمار رود. از این روی باید در نظر داشته باشید که میزان فروش شما به صورت کلی در طول ماه بسیار بالا خواهد بود و با توجه به این که نیاز مردم را برطرف می‌کنید، قطعا می توانید حاشیه سود بسیار بالایی را برای خود در نظر داشته باشید.

حاشیه سود مناسب در کنار هزینه‌های جاری

سود نهایی که شما کسب می کنید بسیار مناسب تر است از سایر مشاغل، در واقع سود خالص اسمی شما 20 درصد است که وقتی میزان فروش شما در یک رستوران بسیار بالا باشد، اعداد و ارقام به صورت تضاربی بالا می رود و همین امر باعث می شود که شغل رستوران داری در دنیای امروز بسیار مورد توجه قرار گیرد. البته راه اندازی آشپزخانه صنعتی جهت غذای بیرون بر مانند کترینگ ها نیز بسیار مناسب بوده و شما می توانید در این بازار میزان سود بسیار بالایی را تجربه کنید.

امکان کاهش هزینه‌ها در شغل رستوران داری

مواد اولیه ای که برای رستوران ها خریداری می شود در حجم بسیار بالایی بوده و همین مسئله باعث می شود که شما بتوانید عملکرد بسیار خوبی را در کاهش هزینه ها داشته باشید و همین مسئله می تواند باعث افزایش درآمد شما به عنوان سود خالص به شمار رود که امروزه در دسترس شما قرار داده شده است.

در نظر داشته باشید که افزایش فروش شما بسیار متناسب بوده و شما قادر هستید که با استفاده از این روش در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و یا می خواهید بدانید که چطور می توانید میزان درآمد خود را با استفاده از این روش بیشتر کنید، در ادامه ما را همراهی کنید.

چطور می توانیم میزان سود خود را از راه رستوران داری بیشتر کنیم؟

باید در نظر داشته باشیم که آمار و ارقامی که در رابطه با شغل رستوران داری ارائه می شود حاکی از آن است که در صورت راه اندازی کسب و کار به صورت حرفه ای شما می توانید میزان سود بسیار بالایی را انتظار داشته باشید. با این حال باید در نظر داشت که میزان سود شما با وجود ترفند ها و نکاتی که در ادامه بیان می شود می تواند بسیار بالاتر از آن چیزی باشد که تصور می کنید. با ما در ادامه همراه باشید.

انتخاب مکان مناسب

یکی از عوامل بسیار موثر بر میزان سودی که راه اندازی رستوران برای شما در پی خواهد داشت را می‌توان انتخاب مکان مناسب دانست. در واقع شما می توانید با خرید یا اجاره محیط که دید مناسب و میزان رفت و آمد بالایی دارد، میزان درآمد و در نهایت سود خود را افزایش دهید.

در نظر بگیرید که تمامی سود رستوران داری به صورت ضریب صد در نظر گرفته می شود و همین امر باعث می شود که میزان فروش بیشتر، میزان سود شما را به صورت مضاربه ای بیشتر کند.

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی کامل و حرفه ای

آمار و ارقامی که در بازار خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی وجود دارد نشان دهنده آن است که شما می توانید با خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی حرفه ای و به روز، میزان خدمات رسانی خود را بیشتر کرده و کیفیت نهایی غذا را بیشتر کنید که این عامل با مشتری بیشتر و سود بالاتر شما در ارتباط مستقیم خواهد بود.

پس در صورتی که قصد دارید یک آشپزخانه صنعتی کامل و حرفه ای داشته باشید، باید حتما به این موضوع توجه کرده و بر این اساس نسبت به ثبت سفارش خدمات اقدام کنید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

برای این که بتوانید تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود را به صورت کامل خریداری کنید، تیم آپادانا تجهیز نسبت به ارائه مشاوره رایگان اقدام کرده و همین مسئله باعث می شود که شما در مدت زمان بسیار کوتاهی بتوانید بهترین محصولات را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. در صورتی که می خواهید سود خود را از راه رستوران داری بیشتر کنید، به این جنبه باید نگاه بیشتری بیندازیم.

چرا رستوران های موفق از تجهیزات به روز و جدید استفاده می کنند؟

طراحی داخلی رستوران

زمانی که وارد بازار خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی شوید متوجه خواهید شد که رستوران های قدیمی و هتل‌هایی که سال هاست در حال فعالیت می باشند، همواره به خرید تجهیزات به روز و جدید اصرار دارند و دلیل اصلی این امر را می توان میزان فروش بیشتر رستوران ها در صورت ارائه خدمات گسترده تر دانست.

باید در نظر داشته باشید که تمامی هزینه های مربوط به راه اندازی آشپزخانه صنعتی در صورت خرید تجهیزات به روز و مدرن به نوعی سرمایه گذاری به شمار می رود که در نهایت به سود بیشتر شما کمک می کند. از این روی باید به این مسئله حتما دقت داشته باشید و حتما از تجهیزات به روز و جدید در راه اندازی آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود اقدام کنید.

رستوران سنتی راه اندازی کنیم یا فست فود؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در خصوص راه اندازی رستوران ممکن است برای شما پیش آمده باشد آن است که رستوران های سنتی بهتر هستند یا فست فود ها؟

باید در پاسخ به این سوال گفت که ارزش مالی بازار فست فود ها به صورت جهانی در حال افزایش بوده و در انتهای سال 2023 ارزش مالی این بازار به 694 میلیارد دلار خواهد رسید. با این حال، تعداد افرادی که دوست دارند غذای سالم خریداری کنند روز به روز در حال افزایش است و باید در نظر داشته باشید که با نوآوری در این بازار شما قطعا خواهید توانست در این بازار به سود بسیار مناسبی دست پیدا کنید.

با این حال توجه به پارامترهایی مانند محیط راه اندازی رستوران و سایر مسائل نیز دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و بهتر است در این خصوص حتما با کارشناسان آپادانا تجهیز صحبت داشته باشید. کافی است اسم و شماره تماس خود را در فرم زیر وارد کنید تا همکاران ما بلافاصله با شما تماس بگیرند:    ایمیل شما جزو اطلاعات خصوصی شماست، ما آن را منتشر نمی کنیم.
    0 کامنت
    Inline Feedbacks
    View all comments