تجهیزات آماده سازی

وان استیل سیار

قیمت: تماس بگیرید

تجهیزات آماده سازی

وان چلو صاف کنی

قیمت: تماس بگیرید

تجهیزات آماده سازی

وان شستشو

قیمت: تماس بگیرید


وان استیل صنعتی

وان استیل که به وان شستشو نیز معروف است، یکی از پرکاربردترین تجهیزات در آشپزخانه‌­های صنعتی است. این وان معمولا برای شستشوی سبزیجات، مرغ و گوشت و ... قبل از آماده سازی مواد غذایی برای پخت و پز مورد استفاده قرار می­‌گیرد. شستن میوه‌­ها و سبزیجات و گوشت در حجم بالا در سینک­‌های معمولی و حتی سینک­‌های صنعتی به درستی امکان پذیر نیست. بنابراین هم برای تسریع و سهولت در شستشوی مواد غذایی و هم برای شستشوی اصولی و صحیح مواد در حجم بالا، از وان­‌های شستشوی استیل استفاده می­شود. مورد استفاده وان استیل صنعتی در رستوران­‌ها، کترینگ‌­ها، تالارهای عروسی، کافی شاپ­ها، هتل‌­ها، انواع آشپزخانه‌­های صنعتی و واحدهای عرضه­ سبزیجات و گوشت و مرغ است.

مشخصات فنی

وان شستشو مانند اکثر تجیهزات آماده سازی آشپزخانه­‌ها از استیل ساخته می­‌شود تا کمترین آلودگی را به خود جذب کند و همچنین مقاومت و طول عمر بالایی داشته باشد. استیل بودن جنس وان، آن را در برابر رطوبت، زنگ زدن و خوردگی محافظت می­‌کند. رویه استیل وان شستشو معمولا با ضخامت­‌های استاندارد 0.8 میلی­متر و 1 میلی­متر ساخته می­‌شود اما قابل تغییر است. همچنین ابعاد وان استیل و میزان گودی لگن­‌ها با توجه به نیاز مشتری قابل سفارش و ساخت است. پایه های وان استیل صنعتی می­تواند به دلخواه مشتری قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد. قیمت وان استیل برحسب ابعاد، ضخامت و کاربرد تفاوت دارد.

انواع وان استیل صنعتی

وان­‌های استیل صنعتی در انواع مختلفی ساخته می‌­شوند. به عنوان مثال وان سینی دار که طبقه کف سینک می­تواند مشبک و یا تمام صفحه باشد. همچنین می‌توان آن­ها را کابینت دار ساخت. در برخی مدل­های وان صنعتی لبه ای در پشت وان قرار دارد که از بیرون ریختن آب از وان هنگام شستشو جلوگیری می­‌کند. انواع مختلف وان استیل صنعتی عبارت است از:
  • وان استیل شستشو
  • وان استیل سیار
  • وان استیل کابینت دار
  • وان استیل چلو صاف کنی
  • وان استیل سینی دار
  • ...
از دیگر کاربردهای وان استیل صنعتی می­توان به جابجایی مواد غذایی مانند گوشت از سردخانه به آشپزخانه اشاره کرد.