تجهیزات آماده سازی

وان استیل سیار

تجهیزات آماده سازی

وان چلو صاف کنی

تجهیزات آماده سازی

وان شستشو


وان استیل صنعتی

وان استیل (Laundry Tub Sink) که به وان شستشو نیز معروف است، یکی از پرکاربردترین تجهیزات آشپزخانه‌­ صنعتی است. این وان معمولا برای شستشوی سبزیجات، مرغ و گوشت و ... قبل از آماده سازی مواد غذایی برای پخت و پز مورد استفاده قرار می­‌گیرد. شستن میوه‌­ها و سبزیجات و گوشت در حجم بالا در سینک­‌های معمولی و حتی سینک­‌های صنعتی به درستی امکان پذیر نیست. بنابراین هم برای تسریع و سهولت در شستشوی مواد غذایی و هم برای شستشوی اصولی و صحیح مواد در حجم بالا، از وان­‌های شستشوی استیل استفاده می­شود. مورد استفاده وان استیل صنعتی در رستوران­‌ها، کترینگ‌­ها، تالارهای عروسی، کافی شاپ­ها، هتل‌­ها، انواع آشپزخانه‌­های صنعتی و واحدهای عرضه­ سبزیجات و گوشت و مرغ است.

مشخصات فنی

وان شستشو مانند اکثر تجیهزات آماده سازی آشپزخانه­‌ها از استیل ساخته می­‌شود تا کمترین آلودگی را به خود جذب کند و همچنین مقاومت و طول عمر بالایی داشته باشد. استیل بودن جنس وان، آن را در برابر رطوبت، زنگ زدن و خوردگی محافظت می­‌کند. رویه استیل وان شستشو معمولا با ضخامت­‌های استاندارد 0.8 میلی­متر و 1 میلی­متر ساخته می­‌شود اما قابل تغییر است. همچنین ابعاد وان استیل و میزان گودی لگن­‌ها با توجه به نیاز مشتری قابل سفارش و ساخت است. پایه های وان استیل صنعتی می­تواند به دلخواه مشتری قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد. قیمت وان استیل برحسب ابعاد، ضخامت و کاربرد تفاوت دارد.

انواع وان استیل صنعتی

وان­‌های استیل صنعتی در انواع مختلفی ساخته می‌­شوند. به عنوان مثال وان سینی دار که طبقه کف سینک می­تواند مشبک و یا تمام صفحه باشد. همچنین می‌توان آن­ها را کابینت دار ساخت. در برخی مدل­های وان صنعتی لبه ای در پشت وان قرار دارد که از بیرون ریختن آب از وان هنگام شستشو جلوگیری می­‌کند. انواع مختلف وان استیل صنعتی عبارت است از:
  • وان استیل شستشو
  • وان استیل سیار
  • وان استیل کابینت دار
  • وان استیل چلو صاف کنی
  • وان استیل سینی دار
  • ...
از دیگر کاربردهای وان استیل صنعتی می­توان به جابجایی مواد غذایی مانند گوشت از سردخانه به آشپزخانه اشاره کرد.

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز آزار همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز آراز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.