شفینگ دیش

شفینگ دیش از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که برای گرم نگه داشتن غذا تا رسیدن به سر میز مشتریان استفاده می‌شود. به این ترتیب انواع غذاها در طول ساعت‌هایی که در بوفه  هستند گرمای اندکی را دریافت خواهند کرد. این کار مخصوصاً برای بوفه‌ها و سلف سرویس‌ها بسیار کاربرد دارد. جایی که برای ساعت‌ها غذاهای مختلفی بر سر میز قرار می‌گیرند و در تمام مدت باید گرم نگه داشته شوند.متریال شفینگ دیش‌ها معمولاً از فلز، سفال و سرامیک درست شده است. متریال خارجی این ظروف نیز برای گرم نگه داشتن غذا مناسب هستند. مضاف بر این، متریال شف اینگ دیش باید به گونه باشد که شستشوی آن نیز به سادگی انجام گیرد.در گذشته برای ایجاد گرما از ذغال گداخته استفاده می‌‌شد ولی امروز انواع شمع برای این امر استفاده می‌شود. نام این تجهیزات نیز از کلمه فرانسوی Chauffer به معنی گرما استفاده می‌شود.در رستوران‌ها معمولاً سس غذاهایی مانند فتوچینو آالفردو، انواع کباب‌های غاز و استیک‌ها و کرپ‌ها در این تجهیزات سرو می‌شوند. گفتنی است برای منازل نیز می‌توان تجهیزات شفینگ دیش استفاده کرد.

مهممترین انواع شفینگ دیش

همه غذاهایی که بایستی گرم میل شود بایستی در انواع شفینگ دیش در بوفه قرار بگیرند و یا به سر میز مشتریان سرو شوند. به همین دلیل برای انواع غذاها شفینگ دیش‌های مختلفی طراحی شده است. مهمترین انواع آن عبارتند  از:
  • شف اینگ دیش مخصوص سوپ و خورش
  • شف اینگ دیش مستطیل
  • شف اینگ دیش مستطیل درب دار
  • شف اینگ دیش گرد
  • شف اینگ دیش بیضی

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز آزار همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند.