سالاد بار

سالاد بار (Saladbar)  یکی از جذابترین بخش‌های رستوران‌ و فست فود است. سالادبار ازجمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که حتی به خودی خود می‌تواند محلی برای عرضه غذا و مخلفات به مشتریان باشد. جایی که سالادهایی با طعم‌ها مختلف و چاشنی‌های جذاب از جاهای مختلف جهان گردآوری شده و به طرفداران خود عرضه کند.همچنین سالاد بار جایی است می‌توانید فیبر غذای خود را تامین می‌کنید و از میان بی‌شمار امکانات مختلف، رنگین کمانی را در اختیار مشتریان قرار ‌دهد. چنین پیشنهاد می‌شود که طرفداران غذاهای فست فودی میزان کالری غذای خود را در حد 500 کالری نگهدارند و این کار با غذاهای فیبرداری مانند سالاد انجام می‌شود.

متریال سالاد بار

خوشبختانه امروز در تهران و شهرهای بزرگ کشور سالادبارهای زیادی باز شده است. این موضوع نشان از افزایش توجه مردم کشور به سلامتی خود دارد.ظرف سالادبار بایستی مانند بسیاری دیگر از متریال‌های آشپزخانه از جنس استیل ضدزنگ باشد؛ اما بدنه می‌تواند از جنس چوب، استیل و یا متریال‌های دیگر باشد.

انواع سالاد بار

سالاد بارها با بر حسب شکل و کارآیی خود تقسیم بندی می‌شوند. بر حسب شکل سالادبارها به سه نوع یک طرفه، دو طرفه و فول سرویس تقسیم بندی می‌شوند. مفهوم یک طرفه و دوطرفه مشخص است اما مفهوم فول سرویس عبارت است یک گارد شیشه‌ای که مشتریان از پشت آن می‌‌توانند غذاها و سالادهای سرو شده را انتخاب کنند. کارکنان سالادبار یا رستوران کار سرویس دهی را برعهده خواهند داشت.سالادبار بر اساس نوع نیز به سه نوع تقسیم بندی می‌شود:
  • سالاد بار گرم
  • سالاد بار سرد
  • سالار بار فریزری

محصولات آپادانا تجهیز 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.