دستگاه پوست کن

دستگاه پوست کن (Peeler Machine) همانگونه که از نامش پیداست برای جدا کردن پوست و گوشت انواع صیفی‌جات استفاده می‌شود. از این دستگاه در آشپزخانه‌های صنعتی برای پوست کندن سیب زمینی، هویج، سیر و پیاز استفاده می‌شود. پوست کردن میوه‌ها نیاز به فناوری دیگری دارد که جزو دستگاه‌های عرضه شده در این مجموعه نیستند.دستگاه پوست کن یکی از دستگاه‌های محبوب در میان تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. فرآیند پوست کردن انواع صیفی جات و میوه‌ها یکی از وظایف وقت گیر و خسته‌کننده در رستوران‌های صنعتی است. از آنجا که پوست کردن صیفی جات و میوه‌ها بسیار وقت گیر است بهره برداری از دستگاه پوست کن می‌تواند در وقت و سرمایه شما صرفه‌جویی کند. مکانیسم کار اینگونه است که سیب زمینی، پیاز یا هر چیز مشابه دیگری را با آب داخل دستگاه می‌ریزیم و آنها حول محوری شروع به چرخیدن می‌کنند. این پروسه موجب شسته شدن و کنده شدن پوست سیب زمینی ها خواهد شد. پوست کنده شده در این پروسه بسیاری ریز است و قابلیت انتقال با آب دستگاه را خواهد داشت.تخمین زده می‌شود حتی چابکترین کارکنان برای کندن پوست هر سیب زمینی به 20 ثانیه زمان نیاز دارند. این به معنای 30 کیلوگرم در هر ساعت است. دستگاهی با حجم 25 کیلوگرم، شامل 166 سیب زمینی متوسط است و پروسه پوست‌کندن در چند دقیقه انجام خواهد شد. اگر دستگاهی با مخزن 35 کیلویی تهیه شود در هر ساعت 250 کیلو سیب زمینی پوست کنده خواهید داشت. یعنی حتی اگر دستگاه‌هایی با حجم پایین داشته باشید در وقت پرسنل شما بسیار صرفه‌جویی خواهد شد.

مهمترین انواع دستگاه پوست کن:

در سایت آپادانا تجهیز آراز دو نمونه دستگاه ارائه می‌شوند که عبارتند از:
  • پوست کن ایستاده استیل ایتالیایی
  • پوست کن ایستاده استیل ایرانی

مزایای این دستگاه

  • کیفیت ساخت بالا
  • جنس قطعات مناسب
  • قابلیت شست و شوی مخصوص
  • ضمانت آپادانا تجهیز و گارانتی 12 ماهه
  • تا ده سال خدمات پس از فروش
در تولید این دستگاه‌ها از استیل ضد زنگ استفاده شده است و قابلیت شستشوی روزانه را دارد. گارانتی ده ساله این محصول نیز تضمینی برای اطمینان از کیفیت محصول است.

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز آراز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.