تجهیزات شستشو و نظافت

ترولی البسه

تجهیزات شستشو و نظافت

ترولی خانه داری

تجهیزات شستشو و نظافت

ترولی خانه داری هتل


ترولی نظافت

تی شور یا ترولی نظافت از جمله ساده‌ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که کاربرد بسیار بالایی هم در آشپزخانه‌های صنعتی دارد. ترولی‌های نظافت برحسب کاربری، مشخصات متفاوتی دارد و ممکن است به تجهیزات مختلفی مجهز باشند. همچنین ترولی‌ نظافت در اندازه‌های مختلفی در بازار موجود است و شما می‌توانید بر حسب نیاز خود آنها را تهیه کنید. روی هم رفته ترولی‌های موجود در بازار به انواع رستورانی، بیمارستانی، هتلداری و خانه‌داری تقسیم می‌شوند. هدف این تجهیزات این است که بیشترین میزان وسایل نظافت را در خود جای دهد تا وظیفه نظافت به بهترین شکل انجام گیرد.

متریال ترولی‌ها

بیشتر ترولی‌های موجود در بازار از جنس پلاستیک فشرده هستند تا در مقابل بار سنگین مقاومت کافی را داشته باشند. از آنجا که ترولی‌‌ها در معرض مواد شوینده و شیمیایی قرار می‌گیرند، از متریالی در آن استفاده می‌شود که در مقابل واکشن شیمیایی مقاوم باشد. برای جلوگیری از خوردگی و سفیدشدگی، مواد شیمیایی جای مخصوص به خود را دارند.شکل ترولی نظافت هم در استفاده بهینه و ساده‌تر از آن تأثیرگذار است. در طراحی این تجهیزات اصول آرگونومی رعایت شده است تا کارکنان بتوانند به سادگی از آن استفاده کنند. چرخ‌های کوچک زیر آنها جابجایی را ساده کرده و طبقه‌بندی آن نیز بعضاً قابل تغییر است. به این ترتیب کارکنان بر اساس نیاز و قد خود طبقات دسترسی را می‌توانند تنظیم کنند. کیسه‌های پارچه‌ای و یا پلاستیکی در این تجهیزات جاسازی شده است تا زباله‌ها و یا ملحفه‌های کثیف (در مورد ترولی هتلداری) در آن جای داده شود. در برخی موارد هر کدام از این کیسه‌ها با رنگ علامتگذاری می‌شوند تا کار نظافت با سرعت بیشتری انجام شود.

مهمترین انواع ترولی نظافت 

  • ترولی خانه داری هتلی
  • ترولی خانه داری
  • ترولی البسه

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز آزار همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند.