ترولی بیمارستانی

ترولی بیمارستانی (Hospital Trolley) دارای یک کابین گرم جهت نگهداری غذا و تعدادی طبقه درون دستگاه است که غذاهای آماده درون آن قرار می‌گیرند. با توجه به منشا این تجهیزات از ترولی یا چرخ دستی در هتل‌ها و رستوران‌ها و آشپزخانه‌ها به شکل گسترده استفاده می‌شود. به همین دلیل ترولی بیمارستانی جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی دسته‌بندی می‌شود.نمونه دیگری از ترولی ها جهت شستشو و نظافت محیط ها و جمع‌آوری ضایعات هستند که برای چنین مکان هایی باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند. به منظور انجام عملیات نظافتی و شستشو با رعایت کامل تمامی اصول و قوانین بهداشتی استفاده از تی‌شور بیمارستانی یک انتخاب مناسب است چراکه از طراحی ویژه برای به کارگیری در محیط های حساس به سطح بهداشت برخوردار است.

ویژگی های ترولی بیمارستانی یا گرمخانه بیمارستانی

  • مقاومت استحکام بالا
  • ساخته شده از استیل ضد زنگ
  • ظاهر مناسب

تاریخچه و انواع

اگر بخواهیم با ترولی به طور کلی آشنا شویم لازم است بگوییم که کلمه ترولی در واقع منشا انگلیسی دارد. در واقع همان چرخ دستی است که در رستوران‌ها و آشپزخانه ها و هتل ها از آن یاد می‌شود. ترولی‌ها با نام‌های مختلفی شناخته می‌شوند که معمولا بر اساس نحوه استفاده این نام‌ها انتخاب می‌شوند. ترولی‌ها همچنین بر اساس محل استفاده نیز نام گذاری می‌شوند مانند رستورانی، هتلی و بیمارستانی و انواع مختلف دیگر. ترولی‌ها برای کارهای مختلفی تولید می‌شوند که از آن جمله می‌توان به ترولی حمل بار، ترولی حمل غذا، ترولی حمل غذا گرمخانه‌دار، ترولی پذیرایی، ترولی آبچکان، ترولی نظافتی، ترولی بیمارستانی، ترولی حمل چمدان و ترولی هتلی اشاره کرد.ورق های استیل به کار رفته در ترولی و بقیه تجهیزات آشپزخانه با توجه به شرایط کاربری ترولی و یا تجهیزات آشپزخانه ‏صنعتی متفاوت است و با توجه به سفارش مشتری قابلیت تغییر دارد   به صورت پیش فرض در تولید ‏ترولی از ورق استنلس استیل استفاده می‌شود.‏

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.