تجهیزات ساندویچی

تجهیزات ساندویچی از جمله تجهیزات کافی شاپ است که به سه دسته کلی تقسیم‌بندی می‌شود. تجهیزاتی برای آماده‌سازی، تجهیزاتی برای پخت و تجهیزات نگهداری و سرو. بدیهی است وسایلی مانند یخچال و فریز و دیگر تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی نیز ضروری است که در اینجا عنوان نمی‌شود.تجهیزات تهیه ساندویچ مانند دیگر تجهیزات فست فود از جمله موارد پرفروش در سایت‌های ارائه خدمات تجهیزات آشپزخانه صنعتی هستند. شاید به این دلیل که با استفاده از این تجهیزات می‌توان بسیاری از مشاغل کوچک را راه‌اندازی کرد. برای مثال اگر می‌خواهید در کنار فروشگاه خود خدمات ساندویچی ارائه دهید به سالاماندر نیاز دارید. یا در کافی شاپ‌ها برای تهیه ساندویچ‌های ساده‌ به دستگاه ساندویچ ساز نیاز خواهید داشت.

لیست مهمترین تجهیزات برای تهیه ساندیوچ در فست فودها

تاپینگ پیتزا و ساندویچ: عملیات آماده‌سازی ساندویچ و پیتزا در تاپینگ انجام می‌گیرد. موادغذایی مختلفی در ظروف مخصوص جای می‌گیرند تا پیتزازن و ساندویچ‌زن به سادگی به همه آنها دسترسی پیدا کند. این تجهیزات موجب می‌شود که سرعت عمل کارکنان به شکل بهیه‌ای بالا رود.هات داگ پز: به دو نوع رولی و گازی تقسیم‌بندی می‌شود. این ابزار برای سرخ کردن بهینه و سریع هات داگ و کباب لقمه استفاده می‌شود.همبرگز زن: همبرگز زن به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم‌بندی می‌شود. این تجهیزات برای آماده‌سازی همبرگر در قالب‌های متعدد تولید شده است. سهولت در عملیات آماده‌سازی همبرگر از مزیت‌های دستگاه همبرگر زن است.توستر نان همبرگر: نان در تهیه ساندویچ خوش طعم سهم بالایی دارد. نان‌های یخ زده که برای مدتی هرچند کوتاه در یخچال و یا فریزر بوده‌اند برای ارائه به مشتریان مناسب نیستند. برای همین در رستوران‌های فست فود و دیگر رستوران‌ها از توستر استفاده می‌شود تا نانی برشته را در اختیار مشتریان قرار دهد.بدیهی است در کنار این تجهیزات وسایلی مانند سالاماندر و ساندویچ زن و همچنین مایکروویو برای تهیه ساندویچ بسیار کاربرد خواهد داشت.

محصولات آپادانا تجهیز آراز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.