تجهیزات انبار

باسکول

ترولی حمل ، ترولی گرم

ترولی بن ماری ساده

ترولی حمل ، ترولی گرم

ترولی حمل ترموس

ترولی حمل ، ترولی گرم

ترولی گرم بن ماری


تجهیزات انبار

یکی از بخش‌های مهم در تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تجهیزات انبار است. این بخش از این نظر مهم است که روزانه مواد غذایی خشک و یا فاسدشدنی به آن وارد می‌شود و این مواد بایستی در شرایط مناسبی نگهداری شوند. عدم مراقبت و توجه تجهیزات انبار در کیفیت مواد غذایی اولیه و نتیجه کار اثر مستقیم خواهد گذاشت.

بخش های مختلف انبار

  • بخش غیر غذایی انبار:
این بخش شامل نگهداری مواد متنوعی است. تمام ظروف یکبار مصرف، مواد شیمیایی و بهداشتی و دیگر مواد غیرغذایی در این بخش نگهداری می‌شوند. گفتنی است که برای بهداشت بیشتر این بخش حتماً باید تجهیزات انبار مواد غذایی و انبار نگهداری تجهیزات پخت کاملاً از هم جدا باشد.
  • بخش نگهداری مواد غذایی خشک:
این بخش شامل نگهداری و ذخیره‌سازی مواد غذایی با عمر طولانی‌تر است. هر آن مواد غذایی فاسد نشدنی در این بخش نگهداری می‌شود. این مواد معمولاً به صورت روزمره استفاده خواهند شد.
  • بخش نگهداری مواد غذایی فاسدشدنی:
این بخش مربوط به ذخیره و نگهداری موادی است که باید در هوای سرد و در یخچال/فریزرهای مختلف نگهداری شوند.

محصولات آپادانا تجهیز 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.