تابه گردان چیست؟

تابه گردان یا ماهیتابه گردان (Rotating Pan) وسیله ای است، که برای سرخ کردن مواد غذایی که دارای حجم بسیار زیادی هستند استفاده می‌شود. از این دستگاه می‌توان برای سرخ کردن ماهی، مرغ، سیب زمینی، بادمجان، کتلت، کوکو و فلافل در حجم بسیار بالا استفاده کرد.تابه گردان در رستوران های بزرگ، آشپزخانه های صنعتی، کافی شاپ ها، تالار های پذیرایی و کترینگ های صنعتی استفاده می‌شود. درون دستگاه یک عدد وان روغن وجود دارد که مواد غذایی در آن سرخ می‌شوند.جنس این وان از استیل بوده و  دارای ضخامت 2 میلی متری است و در برابر زنگ زدگی و ضربه بسیار مقاوم و مستحکم است.  جداره داخلی این محصول عایق بندی شده است که از به هدر رفتن انرژی حرارتی جلوگیری می کند.

کاربرد تابه گردان

تابه گردان صنعتی از جمله تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و مدرن است که باعث افزایش ایمنی و بهداشت و همچنین سهولت در کار آشپزی می شود. وان تابه گردان دارای قابلیت چرخش حول یک محور است که به شما این اجازه را می دهد تا به آسانی روغنی که در آن مواد غذایی را سرخ می کنیم را تخلیه کنید.دیگ داخلی این تابه گردان دارای چهار گوشه است که قابلیت چرخش به صورت 90 درجه ای را دارد، این قابلیت باعث راحت تر شدن شرایط آشپزی برای آشپز می‌شود.

 ویژگی ها

یکی از مهم ترین ویژگی های تابه گردان این است که پایه های آن دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و می‌توان با توجه به قد آشپز ارتفاع آن را برای راحتی کار تغییر داد. وان این دستگاه دارای پوشش تفلونی بوده و از چسبیدن مواد غذایی به داخل تابه جلوگیری می کند. در زیر این وان شش عدد شعله برنر تعبیه شده است تا حرارت لازم و مورد نیاز مواد غذایی برا سرخ شدن را تامین کند.این شعله ها می توانند حرارت را به صورت یک نواخت و یکسان انتقال دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول دسترسی آسان به تمامی قسمت ها برای تمیز کردن و سرویس سریع اجزا است. این دستگاه نیز مانند سایر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دارای دو نوع گازی و برقی است، که مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را تهیه کنند.

محصولات آپادانا تجهیز 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شرکت آپادانا تجهیز همگی از بهترین متریال ها و با بالاترین کیفیت هستند. شرکت آپادانا تجهیز یکی از شرکت های تأمین کننده و تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که محصولات را بر اساس خواست مشتریان و نیاز آشپزخانه صنعتی سفارشی سازی می‌کند. تیم آپادانا تجهیز با تجربه بسیار بالا در این زمینه و بر عهده گرفتن پروژه های متعدد و تخصصی می ‌تواند مشاوره مناسب و مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهد.