تجهیزات پخت

تابه گردان

قیمت: تماس بگیرید


تابه گردان چیست؟

تابه گردان یا ماهیتابه گردان وسیله ای است، که برای سرخ کردن مواد غذایی که دارای حجم بسیار زیادی هستند استفاده می شود. از این دستگاه می توان برای سرخ کردن ماهی، مرغ، سیب زمینی، بادمجان، کتلت، کوکو و فلافل در حجم بسیار بالا استفاده کرد.از این دستگاه می توان در رستوران های بزرگ، آشپزخانه های صنعتی، کافی شاپ ها، تالار های پذیرایی و کترینگ های صنعتی استفاده کرد. درون این دستگاه یک عدد وان روغن وجود دارد که مواد غذایی در آن سرخ می شوند.جنس این وان از استیل بوده و  دارای ضخامت 2 میلی متری است و در برابر زنگ زدگی و ضربه بسیار مقاوم و مستحکم است.  جداره داخلی این محصول عایق بندی شده است که از به هدر رفتن انرژی حرارتی جلوگیری می کند.

کاربرد تابه گردان

تابه گردان صنعتی از جمله تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و مدرن است که باعث افزایش ایمنی و بهداشت و همچنین سهولت در کار آشپزی می شود. وان این محصول دارای قابلیت چرخش حول یک محور است که به شما عزیزان این اجازه را می دهد تا به آسانی روغنی که در آن مواد غذایی را سرخ می کنیم را تخلیه کنیم.دیگ داخلی این تابه گردان دارای چهار گوشه است که قابلیت چرخش به صورت 90 درجه ای را دارد، این قابلیت باعث راحت تر شدن شرایط آشپزی برای آشپز می شود.

 ویژگی ها

یکی از مهم ترین ویژگی های تابه گردان این است که پایه های آن دارای قابلیت تنظیم ارتفاع بوده و می توان با توجه به قد آشپز ارتفاع آن را برای راحتی کار تغییر داد. وان این دستگاه دارای پوشش تفلونی بوده و از چسبیدن مواد غذایی به داخل تابه جلوگیری می کند. در زیر این وان شش عدد شعله برنر تعبیه شده است تا حرارت لازم و مورد نیاز مواد غذایی برا سرخ شدن را تامین کند.این شعله ها می توانند حرارت را به صورت یک نواخت و یکسان انتقال دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این محصول دسترسی آسان به تمامی قسمت ها برای تمیز کردن و سرویس سریع اجزا است. این دستگاه نیز مانند سایر تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دارای دو نوع گازی و برقی است، که مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را تهیه کنند.