قیمت: تماس بگیرید

قیمت: تماس بگیرید


اجاق گاز صنعتی

یکی از مهم ترین ابزارها و وسایل مورد نیاز در یک آشپزخانه صنعتی و یا رستوران  است که از آنها در رستوران ها، کترینگ ها و آشپزخانه های تهیه غذاهای بزرگ استفاده می شود.این وسیله به دلیل داشتن شعله های متفاوت برای تهیه غذاهای مختلف مانند پلو و خورشت بسیار مناسب است. بدنه بیشتر آن ها از جنس استیل ضد زنگ است، استیل به کار رفته در ساخت آن ها دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و آب بوده و اگر مواد غذایی بر روی آن بریزد و یا کثیف شود به راحتی تمیز می شود.

جنس بدنه

اما جنس بدنه این اجاق گاز ها می تواند از ورق استیل خشدار یا ورق گالوانیزه ساخته شده باشد، اما اجاق گازها با جنس استیل در مقایسه با اجاق گاز های شیشه ای و یا اجاق گاز های دیگر بسیار زیبا تر هستند. به دلیل داشتن مقاومت بالاتر به راحتی دچار آسیب نمی شوند.

ابعاد اجاق گاز صنعتی

این تجهیزات دارای ابعاد مختلفی هستند، که با توجه به ابعاد آن تعداد شعله های موجود بر آن مشخص می شود. یکی از تفاوت های بزرگ انواع صنعتی و خانگی در میزان حرارت و قدرت شعله ها است، چون بر روی اجاق گاز های صنعتی حجم غذا بسیار زیاد است  قدرت شعله و میزان حرارت باید زیاد تر باشد. از نظر زیبایی و تنوع در طراحی اجاق گازهای خانگی طرح های بسیار زیادی دارد ولی از نظر کارایی، نمونه صنعتی کاربرد های متفاوت و مدل های بسیار زیادی دارد.انواع مختلف این محصول عبارتند از: