مهم ترین نکاتی که در طراحی آشپزخانه حرفه ای باید در نظر داشته باشید!

طراحی آشپزخانه حرفه ای

از مهم ترین قسمت های هرخانه ، آشپزخانه می باشد . طراحی آشپزخانه حرفه ای نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد که امروزه یکی از دغدغه های طراحی داخلی ساختمان نوع طراحی و چیدمان آشپزخانه به سبک حرفه ای ها می باشد . ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد طراحی آشپزخانه حرفه ای برای شما بیان کنیم با آپادانا تجهیز همراه باشید .

نکات مهم طراحی آشپزخانه حرفه ای

طراحی و چیدمان آشپزخانه کار ساده ای نیستو نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد تا بتوان با توجه به فضای مد نظر طراحی آشپزخانه حرفه ای را انجام داد،اما چنان چه با آگاهی از برخی از نکات و رعایت کردن اصول اولیه در طراحی آشپزخانه و به اجرا درآوردن آن می توان آشپزخانه حرفه ای در خانه داشته باشیم.

مهم ترین نکاتی که در طراحی اصولی آشپزخانه ها به سبک حرفه ای باید رعایت کنیم به شرح زیر است :

  • بررسی و برآورد بودجه و برنامه ریزی بر روی آن
  • انتخاب پیمانکار جهت اجرا و تکمیل پروژه
  • محاسبه زمان طراحی و اجرای پروژه
  • انتخاب سبک طراحی و چیدمان آشپزخانه
  • انتخاب رنگ ، جنس ، طرح لوازم آشپزخانه
  • کفپوش مناسب و انتخاب تجهیزات آشپزخانه
  • جانمایی مناسب کابینت ها با توجه به فضا و بودجه
  • استفاده بهینه از فضا و راحتی در زمان انجام کار
  • طراحی و اجرای آن به دست افراد ماهر و باتجربه

طراحی آشپزخانه حرفه ای

مهم ترین نکاتی که در طراحی آشپزخانه حرفه ای باید در نظر داشته باشید!

برای طراحی و اجرای اصولی طراحی داخلی ساختمان ابتدا باید میزان بودجه مورد نظر خود را در نظر بگیرید و با توجه به آن و هزینه های برآورده شده ، پروژه طراحی آشپزخانه حرفه ای را به اجرا دربیاورید .

طراحی و چیدمان آشپزخانه می تواند خیلی گران تمام شود،قبل از اجرای کار باید این نکته را در نظر بگیرید که دقیقا چه مقدار می خواهید برای طراحی آشپزخانه هزینه کنید.با تعیین بودجه می توان برنامه ریزی دقیق و مناسبی برای طراحی اصولی آشپزخانه داشته باشیم .

با توجه به بودجه درنظر گرفته شده می توان لوازم خانگی بزرگ و سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی را تهیه کرد و باقی مانده بودجه را برای انتخاب کابینت و سایر لوازم آشپزخانه درنظر بگیرید .با انتخاب پیمانکار برای اجرای کار و طراحی آشپزخانه حرفه ای بهتر است شخص یا گروهی را انتخاب کنید که توانایی انجام این کار را داشته باشند .انتخاب گروه تخصصی طراحی و اجرای اصولی آشپزخانه های حرفه ای بسیار دشوار است .

آپادانا تجهیز با بکارگیری افراد باتجربه و دارای مهارت در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان خود را در زمان طراحی و اجرای چیدمان آشپزخانه های صنعتی کسب نماید .شما می توانید جهت راه اندازی رستوران یا طراحی و اجرای آشپزخانه حرفه ای در خانه با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

پس از بررسی های لازم اولین مرحله انتخاب سبک آشپزخانه می باشد .برای انتخاب سبک آشپزخانه بهتر است سبکی را انتخاب کنید که هماهنگی با سایر فضای خانه داشته باشد. سبک انتخابی باید مورد علاقه خود و سایر اعضای خانواده باشد .

سبک های مختلف آشپزخانه های حرفه ای با نام های مختلف چون فرانسوی ، اروپایی ، کلاسیک و مدرن شناخته می شود . برای انتخاب سبک های مختلف طراحی آشپزخانه حرفه ای می توانید با مراجعه به اینترنت و وبسایت های طراحی ،سبک مورد علاقه خود را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب قطعی سبک باید در مورد انتخاب رنگ تصمیم خود را بگیرید . تم رنگی که برای طراحی آشپزخانه انتخاب می شود باید با سایر فضای خانه هماهنگ باشد و با توجه به سلیقه افراد و هماهنگی لازم با بخش های مختلف ساختمان انتخاب گردد .

در طراحی داخلی آشپزخانه افراد می توانند در انتخاب رنگ لوازم خانگی و کابینت و سینک و کانتر حق انتخاب داشته باشند . با بیان نظر خود به گروه مشاورین طراحی و اجرای داخلی می توانند مناسب ترین طراحی را با توجه به بودجه خود داشته باشند .

با مشخص کردن میزان فضا در آشپزخانه جهت قرارگیری لوازم خانگی ،درصورتی که فضا برای قرارگیری برخی از لوازم وجود نداشت می توان با حذف هوشمندانه بعضی از لوازم های خانگی و استفاده از وسایل چند منظوره از تمام فضای در اختیار نهایت استفاده را داشته باشیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی اصولی آشپزخانه های صنعتی و خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید به وبسایت آپادانا تجهیز مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در تماس باشید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *